KONST / Litografier / Färglitografi 8011256
*
nr 801 1256
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Färglitografi , Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 69 x 49
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 januari 2013
kl 19:32:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/1 09:28:23
1
250 kr
8/1 23:00:39
2
150 kr
14/1 19:08:54
3
400 kr
14/1 19:11:03
4
400 kr
14/1 19:11:22
4
450 kr
14/1 19:13:01
3
500 kr
14/1 19:17:58
4
600 kr
14/1 19:18:54
3
700 kr
14/1 19:19:28
4
800 kr
14/1 19:20:07
3
900 kr
14/1 19:20:27
4
1.000 kr
14/1 19:21:05
3
1.100 kr
14/1 19:23:40
4
1.200 kr
14/1 19:27:45
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:35
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:28
-
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:01
*
Marcel Strüwer-van Zuylen
nr 801 1256
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Färglitografi , Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 69 x 49
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 januari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/1 09:28:23 | 1 | 250 kr |
8/1 23:00:39 | 2 | 150 kr |
14/1 19:08:54 | 3 | 400 kr |
14/1 19:11:03 | 4 | 400 kr |
14/1 19:11:22 | 4 | 450 kr |
14/1 19:13:01 | 3 | 500 kr |
14/1 19:17:58 | 4 | 600 kr |
14/1 19:18:54 | 3 | 700 kr |
14/1 19:19:28 | 4 | 800 kr |
14/1 19:20:07 | 3 | 900 kr |
14/1 19:20:27 | 4 | 1.000 kr |
14/1 19:21:05 | 3 | 1.100 kr |
14/1 19:23:40 | 4 | 1.200 kr |
14/1 19:27:45 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:35 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:28 -
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:01